HİZMETLERİMİZ

Sürdürülebilirliği en üst düzeye çıkarmak

Sürdürülebilirlik, montaj sistemi tasarımı, imalat, montaj ​​ve bakım süreçlerinde temel prensibimizdir.

Saha Analizi & Fizibilite ve Tasarım

ERL olarak öncelikle yatırım yapılacak sahanın en etkin şekilde değerlendirilebilmesi için saha analizi ve saha fizibilitesini yapıyor, bu veriler ışığında uygulama yapılacak alan için en uygun konstrüksiyonu tasarlıyoruz.

Yenilikçi çözümler

Projelendirme ve Mühendislik

Ulusal ve uluslararası standartlara göre tamamlanan tasarım sonrasında, yatırımcı talepleri, mevzuat şartları, saha testleri, statik hesaplamalar, iklim ve coğrafik konum gibi sahanın özgün parametrelerine göre projelendirme ve mühendislik çözümleri üretiyoruz.

Uygulama ve Entegrasyon

Sahalardaki uygulama ve entegrasyon hizmetlerini, konusunda uzman mühendislerimizle planlıyor, proje planına göre uyguluyor, her adımda kontrol ederek projelendirildiği esaslara göre tamamlıyoruz.

Uygulama sürecini, iş sağlığı ve güvenliği esaslarına bağlı, yasa ve mevzuatlara uygun, etkin proje ve tedarik yönetimi yaklaşımı ile gerçekleştiriyoruz.

erlsolar-projeler-6

Üretim, Tedarik ve Lojistik

Grup firmamız olan ve 40 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden Erol Metal A.Ş. ile edindiğimiz sanayi ve üretim tecrübesini, teknoloji ile birleştirerek toplam 25.000 m2 alanda yüksek kalite biliciyle yerli üretim yapıyoruz. Toplam 10 Roll-Form hattı,4 Delik Delme makinesi, yıllık 100.000 ton üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en donanımlı açık profil üreticisi olarak, standart ürünlerin yanında proje özgü farklı çözümlerin üretimini de gerçekleştiriyoruz.

Müşteri ihtiyaçları, proje gereksinimleri ve coğrafi koşullar doğrultusunda en uygun kara, deniz ve hava nakliyat seçenekleri ve en uygun paketleme yöntemleri ile montaj sisteminin proje sahasına zamanında ve sağlıklı olarak ulaşmasını sağlıyoruz.

Servis ve Bakım

Sistem verimliliğini ve sistemin kullanım ömrünü maksimum düzeyde tutmak ancak periyodik kontrol, önleyici ve koruyucu bakım hizmetleriyle sağlanabilir.

Bu doğrultuda düzenli bakım onarım ve acil teknik müdahaleler, yetkin teknik servis ve bakım ekibimizle eksiksiz ve düzenli şekilde sağlanmaktadır.