GRUP FİRMALARIMIZ

Bilgiye, yeniliğe, gelişime...

ERL Solar Montaj Sistemleri, bünyesindeki grup firmalarıyla güçlü stratejik kurgu kabiliyeti sayesinde destek alan tüm yerel ve uluslararası işletmelere bütüncül bir bakış açısıyla hizmet vermeyi önemsemektedir.

C PROFİL

11.000 m² kapalı alanda, 13 adet Roll-Form hattı ile Türkiye’nin en donanımlı açık profil tesislerinden birine sahip olan C PROFİL, 100.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile enerji ve inşaat sektörüne hizmet sunuyor.

01

DOST GALVANİZ

Metallerin ısıl işlem ve anodlama, sertleştirme vernikleme vb. yüzey işlemleri, elektroliz, çinkoyla galvanizleme veya kimyasal işlemlerle metalik kaplama (kalay ve nikel kaplama hariç) ve plastik, teflon, vb. metal dışı malzemelerle kaplama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

01

SOLTECH SOLAR

Soltech, 150 kişilik bir uzman montaj ekibi ve geniş ekipman parkı ile kapsamlı saha analizi, konstrüksiyon ve panel montajı, bakım ve onarımı hizmetleri sunar. Soltech, bugüne kadar uluslararası standartlarda 900 MW GES kurulumu gerçekleştirdi.

01

EROL METAL

1975 yılında kurulan ve Ankara’nın en köklü sanayi firmalarından olan Erol Metal A.Ş., toplam 10.000 m² kapalı alanda, lazer ve plazma yöntemiyle demir, çelik ve alüminyum parçalar için kesim, büküm ve kaynaklı imalat ile 45 yıldır metale form veriyor.

01

Bertech Bilgi Teknolojileri Ve İnovasyon A.Ş.

Yazılım, bilişim teknolojileri, savunma sanayi, bankacılık, eğitim, imalat alanlarda tecrübe ve uzmanlığı bulunan ekibimizle müşterilerimizin yazılım geliştirme ihtiyaçlarına, kalite hedef ve standartları doğrultusunda çözümler üretmekteyiz.

01